Výborný debut: Syncrotek – Subwoofer

ikonaProjekt Syncrotek se na scéně objevil znenadání a celkem rozvířil vody současné industrální taneční muziky. Spojuje totiž řadu prvků z různých stylů, které byste pohromadě hledali stěží – techno, hardstyle, ebm, industrial a hlavně hard trance!

Některé pasáže alba působí tak silně, že se zdá, jako byste se vrátili do devadesátých let, kdy byl hard trance na vrcholu (třeba u skladby Access Denied). Dnes už je tento styl takřtka mrtvý a je příjemné poslechnout si nové skladby, které byste rozhodně na současné desce nečekali. Navíc na vás dýchne i psytrance (Hackers, Ableben), electro (Access denied) a hardcore (Der ultimative kick). Takřtka všudypřítomný je svižný 4/4 rytmus doprovázený silnými melodiemi. Vokály na albu neuslyšíte téměř žádné. Asi takto má vypadat moderní klubový zvuk!

Syncrotek – Spit In My Mouth

Za projektem stojí němec říkající si ReyZa a poprvé na sebe upozornil skladbami na kompilacích labelu Infacted Records. Na stejném labelu vyšla i jeho debutová deska Subwoofer, která čerpá v inspiraci v minulosti, opakuje již zaběhlé postupy, ale zároveň je nadčasová. Oprašuje již skoro zapomenuté zvuky a v novém kabátu je posouvá o level víše.

Hodnocení: 90%

obal

Tracklist:
01. Initiation (Intro)
02. Subwoofer
03. Access Denied
04. Hackers
05. Phuture Tekknology
06. Epedemi
07. Hypoxia
08. Dephribillator
09. Der Ultimative Kick
10. Spit in My Mouth
11. Ableben
12. Götzendiener
13. Euthanasie
14. Termination (Outro)


Podobné články:

1x komentář k "Výborný debut: Syncrotek – Subwoofer"

  1. yirikk's Gravatar yirikk
    19.6.2011 - Ne 21:44 | Link

    klubovka jak svin:)))takovi energie v tom:)))

Přidat komentář prostřednictvím Eskanoizze.com

Vlastní avatar ke komentářům si můžete vytvořit zde. (Jak na to?)

Autor těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za obsah komentářů. Nevhodné komentáře má právo smazat.