Sobotní koncert TRIARII je zrušen!!!

ikonaProhlášení Martina Čecha k zítřejšímu zrušenému vystoupení TRIARII: „Ano je to tak. Sobotní koncert je zrušen za velmi podivuhodných a celkem neuveřitelných okolností. Jak začít? Asi takhle: TRIARII jsem poprvé pozval na druhé pokračování festivalu Prague Apocalyptic Evening v říjnu 2009. Po festivalu jsem dostal mail od Christiana, že to byla skvělá akce a že by zase někdy do Prahy rádi přijeli.

Vzhledem k tomu, že v prosinci vydali nové album, tak bylo jasné, že pokud někdy jejich koncert zopakovat, tak právě teď. V prosinci jsme se dohodli na podmínkách, což ze strany organizátora znamenalo převést plnou domluvenou částku na účet TRIARII dva měsíce před koncertem, v den koncertu pronajmout nástroje, protože oni jezdí nalehko vlakem a zajistit hotel, catering atd. Ve středu jsem se jich zeptal jaký mají na sobotu plán, když přijedou do Prahy už ve 14:00. Odepsali, že by nejprve chtěli na hotel a potom před koncertem stihnout něco z Prahy a jestli je vyzvednu na nádraží. Vzhledem k tomu, že pro ně byl domluven pension na Žižkově (mimochodem stejný jako při jejich prvním koncertě), který je opravdu kousek od hlavního nádraží a vzhledem k tomu, že jsem předpokládal, že budu zaneprázdněn přípravou koncertu, vyzvedáváním nástrojů z půjčovny, chystáním cateringu, přípravou klubu, distra atd. napsal jsem jim, že bych preferoval, kdyby se do pensionu dopravili sami, potom si sami podle sebe udělali volný čas v Praze a příšli do klubu v 18:00, kdy už budeme mít vše nachystané pro jejich zvukovou zkoušku a jestli to můžeme udělat takto.

Ve čtvrtek v 15:42 jsem dostal odpověď, že je tedy všechno OK a jsme domluvený. Za několik hodin (v 18:30) jsem dostal další e-mail s tím, že dohoda byla, že chtějí mít hotel, pension, že není hotel a že pokud by měli jít do pensionu, tak všechno zruší a že to rozhodně nemyslí jako vtip. Na toto jsem nemohl zareagovat, protože jsem v té době na netu už nebyl. Ve 21:35 jsem dostal oficiální prohlášení ve kterém píší, že po poslední komumunikaci se mnou nabyli dojmu, že o jejich soubor nemám dostatečný zájem, snažím se je šoupnout do mizerného levného hostelu (upozorňuji, že tak označili středně drahý čistý pension v pěkné lokalitě), nechat je samotné v Praze, něco podobného nezažili za jejich 7 letou kariéru a přestože se na pražské vystoupění pečlivě připravovali, jsou přesvědčený, že by zde došlo ze strany organizátora ke špatně zajištěnému koncertu a tento koncert prý není hoden úsilí, které oni vkládají do projektu TRIARII. Na závěr mi umělci z Berlína napsali, že pevně věří, že se z toho poučím a příště o kapely a projekty projevím více úsilí a zájmu.“

Na závěr lze dodat alespoň jednu pozitivní zprávu. Jako předskokan TRIARII měl vystoupit tajemný rituálně-industriální projekt Stor. Vystoupení tohoto projektu se neruší a vstupné do pražského klubu K4 bude zdarma. Více informací na www.epidemie.cz.

leták

zdroj: www.epidemie.cz


Podobné články:

Přidat komentář prostřednictvím Eskanoizze.com

Vlastní avatar ke komentářům si můžete vytvořit zde. (Jak na to?)

Autor těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za obsah komentářů. Nevhodné komentáře má právo smazat.