Pleasure Station Day 2011

ikonaObčanské sdružení Žonglér pro Vás připravilo další akci v Plzni. Můžete se těšit na žonglování, hudbu, umění a hlavně zábavu! Jako hlavní překvapení pro Vás budou připraveni borci, kteří předvedou Slackline exhibici. Jsou to chodci a hlavně akrobaté na laně, takže uvidíte opravdu nevídané.

Můžete se těšit na skupiny Zrní a Hippy Hou and Collective, dále se představí bubenické uskupení Takita Taka a Estela de Fuego, kteří předvedou svojí fire & light show. Své umění s yoyem předvede skupina talentovaných mladíků z Pilsen yoyo a dále Jirka Hlaváč s diabolem. Mezi účinkujícími je ještě Bigi, který předvede svojí biketrialshow a jak sám říká: „Je to o překonávání překážek jak je neznáte“. Svou exhibici zde také předvedou Hung Ga Kuen.

Jako specialitu pro vás organizátoři připravili skvělou výstavu obrazů od Y0&Y0, kde si budete moci i zakoupit toto umění. Také zde na Vás budou čekat workshopy, kde se budete moci naučit žonglovat s kužely, kruhy, míčky, s poi a tyčemi, dále s flowerstickem, yoyem a diabolem. Specíální místo bude vyhrazeno i pro skokany na chůdách, kde vám rádi zapůjčí chůdy a naučí základy členové plzeňské skupiny skokanů Sportiness. Dále je možné se naučit základy chůze na laně neboli slackline. Své místo bude mít i bubenický workshop, takže každý kdo má nějaký hudební nástroj se může přidat.

leták

Shrnutí:

PLEASURE STATION DAY 2011
8. – 9.10.2011
Moving station – Plzeň – nádraží Jižní předměstí (stará budova)
akce na facebooku:
www.facebook.com/event.php?eid=220579891328555

zdroj: zongler, o.s.


Podobné články:

Přidat komentář prostřednictvím Eskanoizze.com

Vlastní avatar ke komentářům si můžete vytvořit zde. (Jak na to?)

Autor těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za obsah komentářů. Nevhodné komentáře má právo smazat.