PF 2012 od Eskanoizze.com

ikonaRedakce Eskanoizze.com přeje všem svým čtenářům a fanouškům hodně zdaru v nadcházejícím roce 2012! Věříme, že vás budeme i nadále bavit a děkujeme za přízeň v letošním roce. Uplynulý rok přinesl mnoho změn. V oblasti internetu to byl obrovský nárůst vlivu sociálních sítí, který se samozřejmě dotýká i Eskanoizze.com.

Proto přinášíme pro naše čtenáře, kteří používají Facebook, komfortnější možnost vkládání komentářů k jednotlivým článkům. Stačí, když budete na Facebooku přihlášeni a můžete článek okomentovat svým jménem. Komentář jde nastavit tak, aby byla možnost zvolit si, zda ho chcete zobrazit i na své „zdi“ nebo ne. Pro čtenáře, kteří Facebook nepoužívají, zůstává možnost klasických komentářů.

V roce 2011 jsme vám přinesli 289 článků! Většina z nich se týkala alternativní elektroniky a současného dění na scéně. Od počátku loňského roku si můžete objednávat Eskanoizze trička a tílka za skvělých 190 korun. V březnu jsme spustili booking. Vydali jsme tři EP (DJ Tranzy – The Art, Warsickle – …..That Little Butterfly a kompilační Funeral EP) a příští rok jich pod hlavičkou našeho mikrolabelu plánujeme ještě více. Také máme v plánu další rozhovory a jeden opravdu velký rozhovor vám naservírujeme hned zítra! Těšte se na něj, protože nám ho poskytla hvězda s velkým H!

Užijte si poslední večer roku 2011! Vaše redakce Eskanoizze.com

logo


Podobné články:

Přidat komentář prostřednictvím Eskanoizze.com

Vlastní avatar ke komentářům si můžete vytvořit zde. (Jak na to?)

Autor těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za obsah komentářů. Nevhodné komentáře má právo smazat.