Kdo jsou Client?

ikonaBritská dívčí formace Client má už v Česku pár vystoupení za sebou, ale přesto se zatím nedostala do podvědomí širšího publika. Třeba tomu bude jinak po jejich vystoupení v pražském Lucerna Music Baru, které se uskuteční v pondělí 19. dubna.

Projekt Client je už od roku 2002 zahalen malou rouškou tajemna. Zpočátku se členky skrývaly za minimalistickými přezdívami Client A a Client B. Jejich oblečení působí dominantně a nápadně připomíná uniformy letušek. Jejich hudba, inteligentní electropop, minimal a syth-pop, obsahuje texty o anonymním způsobu městského života, o temných stránkách lidské mysly, o voyerismu a podobně. To natolik zaujalo Andyho Fletchera z Depeche Mode, že si je vzal pod svá ochranná křídla a umožnil jim doprovázet Depešáky na jejich turné.

Client milují hraní před živým publikem, a tak návštěva jejich koncertu v rámci turné k posledním albu Command může být zajímavým zážitkem. Z posledního alba je i následující skladba Can You Feel.Dodatek 19.4.2010: POZOR! Koncert Client zrušen kvůli nepříznivým leteckým podmínkám. Vstupenky zůstavají platné na náhradní termín, eventuálně je můžete vrátit.


Podobné články:

Přidat komentář prostřednictvím Eskanoizze.com

Vlastní avatar ke komentářům si můžete vytvořit zde. (Jak na to?)

Autor těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za obsah komentářů. Nevhodné komentáře má právo smazat.