Forbidden Society – perspektiva z jihu Čech!

ikonaS hudbou začal koketovat již před 14ti lety v projektu pod názvem Desert Storm Breakcore Squad. Za hranice naší matičky země prorazil poprvé s vlastní produkcí až pod pseudonymem Noize Punishment. Jako Noize Punishment presentoval svůj zvuk silně ovlivněný grindcorem, metalem a punkem například na berlínské Fuckparade a to po boku takových velikánů jako je kanadský Venetian Snares.

Později kolem roku 2003 přichází zatím poslední transformace, která trvá až do dnešních dnů. Sám definuje svůj současný zvuk jako čistý, tvrdý, agresivní drum and bass. Cestu pod jménem Forbidden Society si razí skutečně do celého světa. Započal spolupráci s takovými jmény jako je DJ Hidden (The Outside Agency), Counterstrike, Current Value, SPL a dalšími, kteří něco znamenají na poli tvrdého, nekompromisního drum and bassu.

obrázek

Aktuální novinkou, alespoň pro mě, je spuštění oficiálních stránek vlastního labelu, který nese příznačný název Forbidden Society Recordings. Hlavní myšlenkou tohoto počinu je protlačit dark side drum and bass o další úroveň dál a nutno říci, že se tak už povedlo minimálně v České republice, kde tento styl začíná získávat na oblibě. Svědkem budiž rostoucí návštěvnost dvou akcí, které se snaží výhradně presentovat tuto škatuli  – koncept party Therapy Sessions a klubová noc Imperialistic Night v pražském klubu Cross.

Label promo:V pořadí již 4. díl české Therapy Sessions proběhne příští pátek v Českých Budějovicích. Po boku hlavních zahraničních hvězd se samozřejmě objeví i zástupce české scény Forbidden Society.

Trailer Therapy Sessions:Pro více informací a pro stažení promo mixů využijte následující odkazy:

Myspace: http://www.myspace.com/forbiddensocietycz
Label: http://www.forbiddensocietyrecordings.com


Podobné články:

3x komentář k "Forbidden Society – perspektiva z jihu Čech!"

 1. JCK's Gravatar JCK
  18.10.2010 - Po 09:21 | Link

  aaaaaa..killlller..skoda, ze nam FS nevyjde na tu akci v prosinci, ale priste je nas:)

 2. 16.10.2010 - So 04:51 | Link

  drum n bass, breakcore, breakbeat, glitch, IDM… místy se mi zdá, že hranice padaj.. je to skvělý… absolutní je kombinace space ambientu a idm s inteligentním breakcorem!!!! Alternativa má budoucnost a je jedno jestli to poslouchá pět lidí, nebo padesát.. je hlavní, že to člověka baví.. že to baví dje posléze fans + zpět k dji.. to je pak to pravý ořechový!!!! no to jsou asi sračky, kouknu zítra co jsem to vypudil… :-D

 3. 16.10.2010 - So 04:29 | Link

  Hej pecka, další téma :-) btw. Nefe musíme se nějak spojit, mam napady :-)

Přidat komentář prostřednictvím Eskanoizze.com

Vlastní avatar ke komentářům si můžete vytvořit zde. (Jak na to?)

Autor těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za obsah komentářů. Nevhodné komentáře má právo smazat.