Dubstepový nářez ala Caspa a MC Rod Azlan – fotoreport

ikonaDubstep, Roxy, Beatcase, Caspa, MC Rod Azlan… Co tyhle věci mají společného? Všechno… a hlavně páteční večer! Protože 8.4.2011 se klub Roxy zaplnil až po strop! Caspa byl neuvěřitelný, massive byl jako smyslů zbavený a energie stříkala jak z podia, tak z pološíleného davu!

Já na místo dorazil kolem desáté večerní, kdy zrovna hrál DJ Ghonzales, klub Roxy znám z dřívějška, ale nové provedení je opravdu stylové, luxusní a baví mě. „Ale kde jsou lidi?“ Říkal jsem si… Do jedenácti hodin pár šílenců jako já a kde nic tu nic, ale pak to začalo. Ten příval byl neuvěřitelný. Za chvilku plné jak podium, tak sál a já se pomalu nestačil prodírat davem :)

To už otěže mix pultu přebral DJ Tuco. Míchal věci s rychlostí blesku a celá Roxy se začínala těšit na vrchol večera, Caspu!! Ten nastal přesně podle line-upu v jednu večerní a nálož co už od začátku svého setu napral do repráku, byla monstrózní. Ruce, boky, nohy i těla se zmítaly ve vlnách dubstepu, MC Rod Azlan do toho dirigoval a burcoval ještě více, a parket? Ten odpovídal a teplota varu tu byla překonána podle mne několikrát :)

Po dvou hodinách hraní, které jsem pomalu ani nevnímal  že uběhly se Caspa i Rod Azlan loučili a na scénu přispěchal zase DJ Tuco a hrál si dál s roztančeným davem. To já, už vysílený a polomrtvý, požil něco málo tekutin v chilloutu a pak směr Plzeň.

Praho… Roxy… Caspo… Azlane…. děkuji!! Takhle má vypadat dubstepová párty!

FOTOGALERIE ZDE

Celý fotoreport si můžete stáhnout na Facebooku.

obrázek


Podobné články:

Přidat komentář prostřednictvím Eskanoizze.com

Vlastní avatar ke komentářům si můžete vytvořit zde. (Jak na to?)

Autor těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za obsah komentářů. Nevhodné komentáře má právo smazat.