Berlínský hrdina Paul Kalkbrenner zachraňuje Prahu

ikonaDnešek jednoznačně patří Paulovi Kalkbrennerovi, jednomu z nejzvučnějších jmen současné berlínské electro scény, která se nedrží žádných trendů a je nezaměnitelná svým charakteristickým zvukem a nadčasovostí. Paul dnes vystoupí v pražském klubu Roxy a poprvé se představí českému publiku.

Co by si tento DJ a producent mohl více přát? Je jedním z tahounů berlínského labelu BPitch Control, který založila Ellen Allien a na kterou v Česku zatím marně čekáme. Zahrál si hlavní roli ve skvělém filmu Berlin Calling, kde jako DJ Ickarus prožívá psychické trauma po drogovém úletu. Sám k filmu udělal soundtrack, který je plný hitů!

Berlin Calling je první vážný film o techno scéně, kde se ukazuje i temná stránka této kultury. Publikum z devadesátých let dospělo a pryč jsou časy filmů jako je Human Traffic a pod., kde jsou drogy zobrazovány jen jako prostředek k zábavě a důsledky jsou vedlejší.

Následují dva klipy jsou z již zmiňovaného soundtracku. Trailer doprovází song Gebrünn Gebrünn, který soundtrack uzavírá.


Podobné články:

1x komentář k "Berlínský hrdina Paul Kalkbrenner zachraňuje Prahu"

  1. kk's Gravatar kk
    20.3.2010 - So 22:41 | Link

    jojo, klasika na sezrani koule:))

Přidat komentář prostřednictvím Eskanoizze.com

Vlastní avatar ke komentářům si můžete vytvořit zde. (Jak na to?)

Autor těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za obsah komentářů. Nevhodné komentáře má právo smazat.